Google Notifier

Google Notifier dla Mac

Sprawdź Gmail i Kalendarz Google bez otwierania przeglądarki

Pobieranie Google Notifier nie jest możliwe. Sprawdź podobne programy w Poczta elektroniczna.Google Notifier to mały darmowy program, który poinformuje Cię o dwóch ważnych sprawach. Kiedy otrzymasz masz nową pocztę w skrzynce Gmail lub zbliża się... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Możliwość ustawienia Gmail jako domyślnego klienta email
  • Uwalnia od niesustannego logowania się do Gmaila i sprawdzania poczty

Wady

  • Możemy podpiąć tylko jedno konto Gmail
  • Nie można ustawić co jaki czas program ma sprawdzać pocztę i kalendarz

Bardzo dobry
8

Pobieranie Google Notifier nie jest możliwe. Sprawdź podobne programy w Poczta elektroniczna.

Google Notifier to mały darmowy program, który poinformuje Cię o dwóch ważnych sprawach. Kiedy otrzymasz masz nową pocztę w skrzynce Gmail lub zbliża się nowe wydarzenie w Kalendarzu Google.

Google Notifier działa w tle. Sprawdza Gmail i Kalendarz Google i informuje Cię, kiedy przyszedł mail lub masz zaplanowane jakieś wydarzenie. Kiedy na przykład nowy mail zawita do skrzynki, Google Notifier wyświetli wyświetli dymek z powiadomieniem. W podglądzie maila zobaczymy nadawcę, temat i pierwsze słowa maila.

Google Notifier daje możliwość ustawiania Gmaila jako domyślnego klienta e-mail. Jeśli klikniemy w link "mailto:", to nowa wiadomość zostanie utworzona właśnie w Gmail. O nadejściu nowych wiadomości może informować nas Google Notifier również dźwiękiem.

Google Notifier to bardzo przydatny program. Nie musimy otwierać przeglądarki i logować się do Gmail lub Kalendarza Google aby sprawdzić czy mamy nową pocztę lub coś do zrobienia.

Najczęściej pobierane Mailing do klientów na mac

Google Notifier

Download

Google Notifier 1.10.0.580

Opinie użytkowników o Google Notifier

Sponsorowany×